Jaki jest zakres usług okręgowej stacji kontroli pojazdów?

Okręgowa stacja kontroli pojazdów świadczy szeroki zakres usług. Przeprowadza pierwsze i okresowe przeglądy techniczne wszystkich typów pojazdów, przyczep i naczep, za pomocą diagnostyki.  Poza kontrolą samochodów, ciągników, autobusów i motocykli, oferuje mycie, woskowanie oraz suszenie.

Jaki jest zakres usług okręgowej stacji kontroli pojazdów?

Okręgowa stacja kontroli pojazdów przeprowadza sprawne i bezbłędne kontrole wszystkich pojazdów. Posiada stanowiska diagnostyczne, które usprawniają pracę, dzięki czemu klienci nie muszą czekać w kolejce. Zakład wykonuje okresowe badania techniczne: samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, motocykli, motorowerów, ciągników samochodowych i rolniczych, przyczep i naczep ciężarowych. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów BENO wykonuje pierwsze badania techniczne pojazdów zabytkowych, sprowadzonych z zagranicy oraz wycofanych z ruchu drogowego i zgłoszonych do ponownej rejestracji. Można też zlecić również dodatkowe kontrole techniczne samochodów z instalacją gazową, uprzywilejowanych, taksówek. Zakres usług jest bardzo szeroki, bo obejmuje praktycznie wszystkie pojazdy.

Jakie usługi można jeszcze zlecić okręgowej stacji kontroli pojazdów?

Okręgowa stacja kontroli pojazdów poza diagnostyką samochodową i pierwszymi oraz okresowymi przeglądami technicznymi prowadzi nowoczesną myjnię automatyczną w Gogolinie. Za pomocą profesjonalnego sprzętu i sprawdzonych rozwiązań oferuje dokładne mycie pojazdów, woskowanie i suszenie pojazdów. Myjnia stosuje innowacyjną technologię, łącząc ciśnienie i kąt padania strumienia wody. Samochody są czyszczone dobrej jakości chemią, co jest istotne dla karoserii oraz szyb. Dzięki temu nie dochodzi do niszczenia powłoki lakieru.

Myjnia