SKP Beno w Gogolinie

 

SKP Beno w Gogolinie to nowoczesna, dobrze wyposażona stacja diagnostyczna, w której wykonasz przegląd samochodu oraz innych pojazdów. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, ciężarowe, skuter czy motocykl nasi diagności rzetelnie sprawdzą jego stan techniczny. Jako jedyna Stacja Kontroli Pojazdów w Gogolinie oraz całym województwie opolskim dysponujemy dwoma aktywnymi stanowiskami diagnostycznymi. Korzystamy z nowoczesnych certyfikowanych linii diagnostycznych dzięki czemu mamy możliwość przeprowadzenia kompleksowych badań technicznych każdego pojazdu o DMC do i powyżej 3,5 tony.

Dlaczego warto wybrać SKP w Gogolinie?

SKP w Gogolinie to stacja, w której nie tylko wykonasz obowiązkowy przegląd techniczny swojego auta, ale też możesz liczyć na wsparcie naszych diagnostów. W przypadku wykrycia usterki podpowiemy, jakie czynności należy podjąć, by otrzymać pozytywny wynik badania technicznego.

W ramach usług dodatkowych oferujemy geometrię kół. Polega ona na optymalnym ustawieniu kół i zawieszenia auta, w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort prowadzenia. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, na którym możemy wykonać ten proces. Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu terminu.

Pamiętaj również, że nie musisz tracić swojego czasu, by przyjechać do naszej stacji. W promieniu 10 km od Gogolina możemy odebrać Twoje auto, wykonać przegląd i odwieźć je na miejsce. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i zamówisz taką usługę, a nasz pracownik o ustalonej porze przyjedzie pod wskazany adres.

Stacja Kontroli Pojazdów Beno w Gogolinie to najwyższa jakość usług diagnostycznych w regionie. Mieścimy się przy ulicy Malińskiej 1. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00.

Myjnia