SKP Krapkowice

 

Krapkowice to niewielkie, ale urocze miasto, które dzięki swoim walorom architektonicznym i doskonałemu położeniu na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, jest chętnie odwiedzane przez turystów. Co jednak, kiedy podczas podróży do lub przez Krapkowice skończy się ważność badania technicznego? Wtedy można skorzystać z oferty SKP. Krapkowice oraz pobliski Gogolin to miasta, gdzie bez problemu wykonasz przegląd rejestracyjny swojego auta!

Czy przegląd trzeba wykonać w SKP tam, gdzie pojazd jest zarejestrowany?

Zgodnie z przepisami w przypadku badań technicznych nie obowiązuje rejonizacja. Oznacza to, że przegląd rejestracyjny może być wykonany w dowolnej SKP w kraju. Nawet samochód zarejestrowany na drugim końcu Polski może przejść przegląd w Stacji Kontroli Pojazdów mieszczącej się nieopodal Krapkowic. Jest to bardzo duże ułatwienie dla kierowców, ponieważ nawet w przypadku upływu daty ważności dowodu rejestracyjnego podczas podróży służbowej czy wakacji, właściciel ma prawo zlecić wykonanie badania technicznego w wybranej przez siebie Stacji Kontroli Pojazdów. Krapkowice i leżący nieopodal Gogolin to miasta, które z pewnością warto odwiedzić, a przy okazji wykonać przegląd swojego auta!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia terminu badania technicznego. Możesz też umówić się na przegląd online, wypełniając formularz. Umawiając termin badania wcześniej, przyjeżdżasz danego dnia o wskazanej godzinie i unikasz czekania w kolejce!

Myjnia